>

Zahájení školního roku

Základní škola Jevišovice oznamuje, že zahájení nového školního roku se přesouvá na 3.9.2019 v 8.00 hodin

75. výročí sestřelení amerického letounu

Před 75. lety byl u naší obce 28. srpna sestřelen americký letoun a pilot James Ralph Jones. U této příležitosti pořádá Obec Boskovštejn pietní akt v sobotu dne 31.srpna 2019 ve 14.00 hodin u pomníku letce. Zveme všechny občany k uctění památky. 

Ani déšť nepřekazil závody dračích lodí

Minulý víkend se uskutečnil již 7. ročník závodů dračích lodí. Páteční déšť, který přetrvával do soboty neodradil organizátory a ve 13 hodin byl odstartován další ročník oblíbených závodů dračích lodí na Boskovštejnském rybníku. Slunečné počasí na chvíli vystřídala pořádná přeháňka, ale déšť neubral nikomu na dobré náladě, spíše naopak. Velké poděkování patří panu Štěrbovi za zapůjčení lodí, spolku rybářů, kteří mají Boskovštejnský rybník v pronájmu a dále všem sponzorům, kteří akci podpořili. Samozřejmě, že poděkování patří i Liboru Nevrklovi a Jiřímu Kloudovi a dalším dobrovolníkům, kteří se na pořádání celé akce podíleli.

A jak to všechno dopadlo?

1. místo Krabi, 2. SDHáčko, 3. Libova Party Je, 4. To Máš Jedno

Dětská kategorie: 1. TJ Znojmo - Gandalfovy děti, 2. Čtverka, 3. místo Bejby tým - Jednorožci  

Den dětí

V neděli 2. června 2019 od 13 hodin je připraveno na hřišti pro děti spoustu dobrodružství, soutěží u příležitosti Dne dětí. Co vás všechno čeká se dočtete v přiloženém letáčku. V případě nepříznivého počasí bude stanoven náhradní termín.a včas oznámen. Těšíme se na setkání s vámi.