csende

Napsat novou zprávu
 


starosta: Díky za pochvalu :-)

Lukáši, jsme rádi, že se Vám u nás líbilo. Na těchto "závodech" jde především o dobrou náladu a o to, že si dospělí i děti mohou vyzkoušet tuto netradiční disciplínu. Když se k tomu přidá i pěkné počasí, je to super :-)


středa 13. červenec 2016 5:38
Lukáš : Dračí lodě

Tak jsem konečně poprvé za těch 10  let jezdíme viděl dračí lodě, a smekám!!! Super akce!! (počasí, organizace, pivo vše super) Na to jak jste malou vesnicí, obrovská návštěva, příští rok pokud tady budeme v ten termín se zúčastním. Dekuji za super zážitek. 


sobota 9. červenec 2016 19:51
Libor Nevrkla: Info k závodům dračích lodí

Dobrý den, omlouvám se, za neuvedení tak podstatné informace - asi bude na plakátu na hlavní straně. Ale pro upřesnění - závody začínají ve 13.00, prezentace účastníků od 12.30. Vítězové se mohou těšit na sud piva, tak se nemusíte jenom koukat :-). Těšíme se na návštěvu!


pátek 8. červenec 2016 13:21
Lukáš : Dračí lodě

Dobrý den 

Chtěli bychom se zítra přijít podívat na vaše slavné závody dračích lodi, mohli by jste nám napsat info? Od kolika akce začíná atd jsme totiž až z Havířova a nevíme i přes nekolikaty ročník harmonogram akce. 

Dík moc a moc se těšíme :-) 


pátek 8. červenec 2016 11:12
Tereza : Ztráta

Dnes se ztratil telefon v Boskovštejně po cestě od zámečku k úřadu (ke kontejnerům), pravděpodobně ho někdo má, hovor byl přijat.. Jedná se o šedočernou Nokii, prosíme o vrácení!!!! Díky za sdílení.... Achylis,Tříletá


čtvrtek 7. červenec 2016 14:07
 
Powered by Phoca Guestbook