>

Autoškola v Jevišovicích

V Jevišovicích bude zahájen kurz autoškoly, více v pozvánce.  

Přílohy:
Stáhnout tento soubor (Autoškola1.jpg)Autoškola1.jpg[ ]4195 kB

Svatomartinské setkání seniorů

V sobotu 16. listopadu se sešlo více než padesát seniorů na Svatomartinském setkání.  Dobrá nálada provázela seniory do pozdních večerních hodin. Hudební vystoupení Kytarové školy Drahy Urbánkové rozezpívalo snad všechny přítomné. Celá akce byla finančně podpořena Nadací ČEZ.

Děkujeme za podporu této akce a za rok opět na viděnou.

Podzim v Boskovštejně

Vážení spoluobčané, chalupáři a příznivci naší obce. Přichází podzimní čas a s ním i několik kulturních akcí, na které Vás srdečně zveme. Program je připraven pro všechny věkové kategorie.

POSVÍCENÍ

V pátek 11. října začíná tradiční posvícení. V odpoledních hodinách se bude stavět posvícenská mája. Na stavění májky se mohou podílet jak dospěláci, tak i děti.

V 18 hodin je připraveno divadelní představení - lechtivá komedie pouze pro dospěléPostel pro anděla. Navštíví nás divadelní soubor Jana Lišky z Třeště.

V sobotu 12. října projde obcí průvod s muzikanty, který pozve na večerní zábavu se skupinou Jerry Band. Připravena je bohatá tombola.

SETKÁNÍ SENIORŮ

V sobotu 16.listopadu od 15 hodin je připraveno pro všechny seniory naší obce v kulturním domě  Svatomartinské setkání. Na programu bude jídlo, pití a také hudba a především setkání a popovídání si.

VÝROBA ADVENTNÍCH VĚNCŮ A BLEŠÁK

(TERMÍN BUDE UPŘESNĚN)

 LAMPIONOVÝ PRŮVOD, ROZSVÍCENÍ VÁNOČNÍHO STROMU, MIKULÁŠSKÁ BESÍDKA A VÁNOČNÍ KONCERT

V pátek 6. prosince opět rozsvítíme lampiony a uděláme si malou procházku obcí. V cíli nás čeká rozsvícení vánočního stromu a mikulášská besídka. V dalším týdnu nás pak čeká tradiční vánoční koncert dětí z jevišovické školy.

 

Bližší informace o všech akcích budou sděleny rozhlasem a na webových stránkách obce