Strom Znojemska 2013

Opět po roce je tu anketa o strom roku na Znojemsku. Určitě budeme rádi, když dáte váš hlas Boskovštejnské lípě stojící před bývalou školou. Hlasovat můžete zde:

http://www.nppodyji.cz/stromroku2013


K anketě se vztahuje i výstava, která probíhá od 6. ledna do 26. února 2014 v galerii v Domě porozumění na Slepičím trhu ve Znojmě (viz přiložená pozvánka)

Na výstavě si návštěvníci mohou prohlédnout třináct návrhů zajímavých stromů našeho regionu, vybrat si jednoho až tři nejsympatičtější kandidáty a dát jim svůj hlas. Kromě toho se mohou dozvědět něco o historii ankety, o vítězích minulých ročníků, případně o jejich úspěšnosti v celostátní anketě Strom roku. Atmosféru dokreslují dřevěné hudební nástroje, přírodniny a dětské obrázky.
Vybrat své kandidáty a vhodit hlasovací lístek do urny přímo v galerii můžete do 26. února 2014, vždy v pondělí, ve středu a v pátek od 11 do 17h. Kdo by výstavu nestihl, může do konce března hlasovat také na výše uvedených webových stránkách, případně navštívit v březnu výstavu v Moravském Krumlově.
Přílohy:
Stáhnout tento soubor (Strom Znojemska 2013 výstava.pdf)Strom Znojemska 2013 výstava.pdf[ ]1069 kB