>

Advent před námi

 

Pátek 6. prosince -  lampionový průvod, rozsvícení vánočního stromu a Mikulášská besídka


Srdečně zveme děti, rodiče babičky i dědečky a ostatní občany na krátkou procházku Boskovštejnem s lampiony, či lucerničkami. V závěru krátké procházky rozsvítíme vánoční strom a čeká nás i malý ohňostroj. Po slavnostním rozsvícení vánočního stromu je pro děti připravena Mikulášská besídka. Občerstvení zajištěno.
Sraz účastníků lampionového průvodu je v 17.00 u požární nádrže.

 

Sobota 7. prosince -  Boskovštejnský bleší trh


Udělejte doma v rámci předvánočního úklidu vítr ve skříních, poličkách, na půdách a ve sklepě a zbavte svou domácnost přebytečných, neužitečných lapačů prachu, aby mohla vaším domem opět proudit čistá energie. Doneste své poklady darovat nebo prodat na blešák, kde mohou udělat radost novému majiteli nebo se stát milým vánočním dárkem. Osmý ročník této vysoce společenské akce (nejen pro dámy) se koná v sále kulturního domu od 15 do 18 hod. Veškerou veteš je možno přivézt a naaranžovat téhož dne od 14 hod. přímo na sál.

 

Čtvrtek 12. prosince - Vánoční zpívání


I v letošním roce zveme všechny občany na předvánoční zpívání dětí z jevišovické školy. Přijďte se naladit na tu správnou vánoční atmosféru. Koncert se uskuteční v 17 hodin.u