>

Podzim v Boskovštejně

Vážení spoluobčané, chalupáři a příznivci naší obce. Přichází podzimní čas a s ním i několik kulturních akcí, na které Vás srdečně zveme. Program je připraven pro všechny věkové kategorie.

POSVÍCENÍ

V pátek 11. října začíná tradiční posvícení. V odpoledních hodinách se bude stavět posvícenská mája. Na stavění májky se mohou podílet jak dospěláci, tak i děti.

V 18 hodin je připraveno divadelní představení - lechtivá komedie pouze pro dospěléPostel pro anděla. Navštíví nás divadelní soubor Jana Lišky z Třeště.

V sobotu 12. října projde obcí průvod s muzikanty, který pozve na večerní zábavu se skupinou Jerry Band. Připravena je bohatá tombola.

SETKÁNÍ SENIORŮ

V sobotu 16.listopadu od 15 hodin je připraveno pro všechny seniory naší obce v kulturním domě  Svatomartinské setkání. Na programu bude jídlo, pití a také hudba a především setkání a popovídání si.

VÝROBA ADVENTNÍCH VĚNCŮ A BLEŠÁK

(TERMÍN BUDE UPŘESNĚN)

 LAMPIONOVÝ PRŮVOD, ROZSVÍCENÍ VÁNOČNÍHO STROMU, MIKULÁŠSKÁ BESÍDKA A VÁNOČNÍ KONCERT

V pátek 6. prosince opět rozsvítíme lampiony a uděláme si malou procházku obcí. V cíli nás čeká rozsvícení vánočního stromu a mikulášská besídka. V dalším týdnu nás pak čeká tradiční vánoční koncert dětí z jevišovické školy.

 

Bližší informace o všech akcích budou sděleny rozhlasem a na webových stránkách obce