Co je u nás nového?

Pořád se něco děje, a nejinak je tomu i u nás. Velmi zdárně proběhlo pálení čarodějnic, na kterém byla dětem předána nová trampolína, a za chvíli nás čeká i dětský den, který se uskuteční v sobotu 4. června. Určitě se opět je na co těšit! Máme tu i několik příjemných zpráv co se týče dotací - obec byla úspěšná se žádostí o dotaci na 2 pracovníky na VPP, dále potom s dotací na opravu oken na obecním úřadě, s dotací na nákup elektrocentrály pro SDH a opravy se dočká i mramorový kříž u kaple Panny Marie Bolestné. Marně jsme letos čekali na vypsání dotačního titulu pro výstavbu podkrovních bytů. Jsme ale připraveni tuto žádost podat při nejbližší možné příležitosti.

Čile se nám rozbíhá i celkový život v obci - živo je okolo muzea kol, které již opět láká návštěvníky a připravuje řadu vylepšení. Zájemci o rybolov si opět mohou zakoupit roční povolenku na velký rybník a co nevidět by měl vyrůst v naší obci i nový dům (možná i dva:)).

A na co se letos ještě můžeme těšít? Dojet k muzeu by měl průvod veteránů, závody dračích lodí budou 9. července a ve finálním jednání je i nějaké hudební překvapení. Vše se včas dozvíte!